Sekcje wspinaczkowe

Sekcje wspinaczkowe na naszym obiekcie opisują najlepiej cztery określenia:

 • regularność (zajęcia odbywają się co tydzień w wybranym przez klienta stałym terminie)
 • grupowość (na zajęciach obowiązuje sześcioosobowy limit miejsc, więc gwarantujemy, że poznasz w grupie grono wspinaczy o podobnej zajawce i pasji)
 • profesjonalizm (zajęcia u Nas prowadzi wykwalifikowana i doświadczona kadra, potrafiąca dostosować metody edukacyjne i program zajęć do potrzeby grupy, tak by Wasz rozwój wspinaczkowy był przede wszystkim płynny i zdrowy)
 • bezpieczeństwo (w nauce stawiamy na wykorzystanie najnowszych standardów i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa w trakcie wspinania; po naszych zajęciach nie będą ci obce nowoczesne przyrządy, a sprzęt na którym pracujemy spełnia wszystkie normy i posiada wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa)

Oferujemy zapisy do grup w oparciu o trzy podziały, tak by każdy znalazł dla siebie odpowiednią grupę w odpowiednim terminie:

Podział wiekowy

 • dzieci: 8-10 (czas trwania zajęć 1,5h)
 • młodzież 11-15 (czas trwania zajęć 1,5h)
 • dorośli 16+ (czas trwania zajęć 2h)

Podział ze względu na poziom zaawansowania

 • gr. zaawansowane: staż wspinaczkowy powyżej 2 lat bądź uczestnictwo w innej sekcji wspinaczkowej w ostatnim roku
 • gr. początkujące: staż wspinaczkowy poniżej 2 lat, powrót po kontuzji/przerwie

Podział ze względu na ilość zajęć

 • zajęcia 1x w tygodniu
 • zajęcia 2x w tygodniu (naliczamy 20% rabat do całkowitej opłaty miesięcznej)

W ramach opłaty miesięcznej za sekcje otrzymujecie imienny karnet OPEN (ważny przez cały miesiąc), który upoważnia do nielimitowanej ilości wejść na ścianę wspinaczkową poza godzinami zajęć sekcyjnych. W trakcie trwania zajęć otrzymujecie uprząż, przyrząd asekuracyjny oraz linę. Poza godzinami sekcji, wypożyczenie sprzętu zgodnie z cennikiem.

Pierwsze Kroki Na Ścianie

W programie tych zajęć wspinaczkowych znajdziecie:
 • 75 minut opieki instruktora
 • zasady bezpiecznego korzystania ze ściany wspinaczkowej
 • podstawy skutecznego poruszania się po ścianie (technika wspinaczkowa)
 • wsparcie w przełamywaniu swoich lęków i obaw (psychika wspinaczkowa)
W cenie zajęć znajduje się sprzęt potrzebny do realizacji zajęć oraz wejściówka OPEN (po zajęciach możecie wspinać się do woli). Minimalny wiek uczestnika 15 lat.

Chcesz ustalić termin i wykupić szkolenie - zadzwoń 512 421 052.

Szkolenie Podstawowe

Szkolenie podstawowe to 1,5h zajęcia z instruktorem, na których nauczysz się:
 • poprawnie i bezpiecznie wiązać się liną do uprzęży
 • sprawnie i bezpiecznie asekurować na wędkę (asekuracja górna)
Na zajęciach stawiamy na praktykę i bezpieczeństwo. Sprzęt w cenie zajęć. Minimalna ilość osób - 2. Maksymalna ilość osób - 4. Minimalny wiek - 16 (za zgodą rodzica/opiekuna).

Chcesz ustalić termin i wykupić szkolenie - zadzwoń 512 421 052.

Szkolenie Rozszerzone

Szkolenie dla osób potrafiących asekurować na wędkę. W programie:
 • nauka asekuracji z dołem (prowadzenie)
 • nauka wyłapywania lotów metodami dynamicznymi
 • nauka wspinania z dołem (prowadzenie)
 • przełamywanie się do lotów
 • nauka savoir-vivre wspinaczkowego
Na zajęciach stawiamy na praktykę i dużo wspinania. Sprzęt w cenie zajęć. Minimalna ilość osób - 2. Maksymalna ilość osób - 4. Minimalny wiek - 16 (za zgodą rodzica/opiekuna).

Chcesz ustalić termin i wykupić szkolenie - zadzwoń 512 421 052.

UWAGA! Termin rezerwacji to 1-sze zajęcia trwające 3h. Kolejne spotkania klienci ustalają z instruktorem na 1-szym spotkaniu

Zajęcia Indywidualne

Zajęcia indywidualne to gwarancja dopasowanego i spersonalizowanego podejścia i programu. Wszystkie szczegóły i potrzeby ustalane są bezpośrednio z instruktorem. Termin i koszt ustalany telefonicznie z instruktorem. Maksymalna ilość osób - 3.

Bartek - 512 421 052

Instruktorzy

Bartosz Sobierański

Najważniejsze we wspinaczce jest dla mnie poczucie kontroli nad własnym ciałem - każda nawet najmniejsza część naszego ciała ma ogromne znaczenie. Wspinaniem zawodowo zajmuje się od niespełna 5 lat. Podczas mojej przygody ze wspinaczką miałem okazję pracować na praktycznie wszystkich możliwych pozycjach. Moje zajęcia z młodzieżą opieram na dobrej zabawie i nieustannym rozwoju podopiecznych. Ważne jest dla mnie budowanie relacji, dobra komunikacja i atmosfera wzajemnego szacunku. Z dorosłymi prowadzę zajęcia w nawiązaniu do metodyki treningu wspinaczkowego wzbogacając je o gry koordynacyjne i zręcznościowe. Poprowadziłem 7b “Zumbul” w Paklenicy, jednak najbardziej zadowolony jestem z drogi “Pantomima” VI.3+ w Olsztynie k. Częstochowy

Alicja Woźniak

instruktor wspinaczki

Próbowałam wielu sportów, a we wspinaczce odnalazłam prawdziwą siebie. Podczas wspinania czuję, że mogę "sięgać gwiazd". Jestem osobą pogodną, kreatywną, otwartą, pełną energii i optymizmu. Lubię dzieci, a one lubią mnie. W większości przypadków wiem, jak z nimi postępować. Na zajęciach stawiam przede wszystkim na czerpanie frajdy ze wspinania, podejmowanie wyzwań i budowanie pewności siebie.

Ten sport wymaga od nas myślenia, zaufania drugiemu człowiekowi, wybrania odpowiedniej strategii, koncentracji i odwagi do przełamywania własnych granic. "Czasami odwaga to cichy głos na koniec dnia, który mówi: Spróbuję jutro jeszcze raz" - Mary Anne Radmacher. W taki sposób wielokrotnie kończyłam swój wspinaczkowy dzień. Jestem odważna.

Franciszek Witkowski

instruktor wspinaczki

W wspinaczce czuję się jak ryba w wodzie. Od mojego pierwszego kontaktu ze ścianką wspinaczkową wiedziałem, że ten sport zostanie ze mną na zawsze. W wspinaniu kocham to, że przekraczam swoje granice, wychodzę ze strefy własnego komfortu i uczę się wytrzymałości zarówno fizycznej, jak i psychicznej. Lecz przede wszystkim uwielbiam środowisko wspinaczy za to, że jest otwarte dla osób chcących rozwijać swoją pasję do wspinania.

Zawsze będę dbał o rozwój umiejętności wspinaczkowych moich podopiecznych oraz o przyjazną atmosferę w grupie. Podczas sekcji i zajęć chciałbym się skupić na rozwoju poziomu wspinaczkowego, a także na tym, aby każde dziecko czuło się swobodnie podczas wspinania zarówno na treningu, jak i poza nim.

Sekcje

Sekcje podzielone zostały na wiek oraz poziomy zaawansowania, co umożliwi dobór grupy do potrzeb uczestników. W naszej strefie będziecie mogli spotkać instruktorów ze szkoły R’Ols, którzy będą prowadzić regularne zajęcia oraz instruktorów naszego parku. Z toru wrotkarskiego będziecie mogli również korzystać podczas wolnych jazd. Nie zapomnijcie o odpowiednim sprzęcie, jeśli go nie posiadacie wypożyczyć go u nas - bezpieczeństwo przede wszystkim!

Scoot Space

Zajęcia, na których szlifować będziemy umiejętności jazdy na hulajnodze, podstawowe i bardziej skomplikowane triki. Podczas treningu nacisk kładziony będzie na technikę wykonywanych tricków i szlifowanie podstaw.

Pierwsze kroki dla dzieci 4 - 8 lat

Zajęcia dla najmłodszych, uczymy się stawiać pierwsze kroki na rolkach. Poznajemy pozycję rolkarza oraz podstawowe techniki jazdy na rolkach takie jak skręcanie, hamowanie, przysiad.

Uczymy się przez gry i zabawy.

Podstawy jazdy dla dzieci 9+

Grupa podstaw jazdy dla dzieci, zaczynamy od poznania podstawowych technik jazdy na rolkach, takich jak hamowanie, przysiad, skręcanie, podskok. Skupiamy się na technice, koordynacji i równowadze. Dużo tutaj zabawy i ciekawych ćwiczeń, aby jeszcze sprawniej jeździć na rolkach.

Podstawy jazdy dla dorosłych

Podobnie jak na zajęciach u dzieci, uczymy się kilku podstawowych technik. Płynne poruszanie się, zatrzymywanie się, skręcanie, to początek umiejętności, których nauczysz się na zajęciach. Ćwiczymy również równowagę oraz koordynację, aby jeszcze lepiej i sprawniej poruszać się na rolkach.

Grupa zaawansowana dzieci 9 +

Szlifujemy wcześniej poznane techniki i dodajemy nowe, takie jak, skręcanie przekładanką, skoki nad tyczką, obroty o 180 stopni, jazda tyłem. Jeszcze więcej ciekawych ćwiczeń oraz zabaw. Często sięgamy po naukę dyscyplin takich jak slalom, slide, freeskate, aby jeszcze bardziej urozmaicić zajęcia i pokazać różne drogi rozwoju na rolkach.

Grupa zaawansowana dorośli

Skoki, obroty o 180 stopni, przekładanka czy hamowanie t-stopem, to tylko parę technik, których nauczysz się na zajęciach grupy zaawansowanej na rolkach. Skupiamy się na dopracowaniu każdej z technik do perfekcji, pomagają nam w tym ćwiczenia na koordynację, szybkość reakcji, równowagę. Nie brakuje czasu na zabawę!

Freestyle slalom & slide

W slalomie wykonujemy triki na specjalnych kubeczkach ułożonych w lini. Bardzo kreatywna dyscyplina przypominająca taniec na rolkach. Zaczynamy od bardzo prostych elementów freestylowych, aby po czasie rozbudowywać warsztat i łączyć ze sobą poznane ewolucje. Slide to efektowne i efektywne hamowanie, wykonywane na specjalnej macie. Mówiąc prościej, ślizgamy się i uczymy się hamować na różne sposoby. Kluczowym czynnikiem w obu dyscyplinach jest równowaga i koordynacja, które ćwiczymy na zajęciach.

Podstawy jazdy na wrotkach dzieci / dorośli

Jazda na wrotkach to ciekawa alternatywa do popularnych rolek, pomimo innego ułożenia kółek, techniki nie różnią się mocno od tych na rolkach. Poznamy sposoby hamowania, skręcania, płynnego poruszania się oraz w późniejszych etapach skoku czy przekładanki. Całości dopełniają gry i zabawy.

Instruktorzy

Tomek Wieczorek

Moja przygoda z rolkami zaczęła się od hobby, później przerodziła się w pasję i trwa do dziś. Jeżdżę już od 16 lat i wciąż rozwijam swoje umiejętności rolkarza oraz instruktora. Na rolkach czuję, że żyję! Moją specjalizacją jest freestyle slalom, ale uwielbiam eksperymentować i próbować różnych dyscyplin jazdy na rolkach. Cieszę się za każdym razem, jak kursanci wychodzą zadowoleni po zajęciach. Bardzo lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem zebranym przez te wszystkie lata podczas zajęć, zawodów, wyjazdów i kursów! Jestem 6 krotnym Mistrzem Polski w dyscyplinie freestyle slalom, licencjonowanym instruktorem PZSW oraz sędzią freestyle.

Sebastian Giedziun

Swoją przygodę na rolkach rozpocząłem po zobaczeniu freestyle slalomu na żywo! Tak bardzo mi się spodobało, że spróbowałem swoich sił i jeżdżę do dziś! Od momentu opanowania paru podstawowych tricków czuję swobodę i luz podczas tworzenia własnych układów i kombinacji. Szerzenie zajawki na rolki sprawia mi ogromną przyjemność. Fajnie jest widzieć coraz więcej ludzi na rolkach. Na swoich zajęciach wprowadzę was w technikę slide- czyli efektownego i efektywnego hamowania na specjalnej macie. Przez moje kreatywne podejście i głowę pełną pomysłów na zajęciach nie ma nudy!

Natalia Serwatko

Prowadzę zajęcia na rolkach i wrotkach, głównie dla dzieci, młodszych i tych starszych. Duże doświadczenie w pracy z dziećmi, energia i dziesiątki ciekawych ćwiczeń, gier i zabaw sprawiają, że dzieci nie mogą doczekać się następnych zajęć. Jestem licencjonowaną instruktorką PZSW. Nauka innych sprawia mi wiele satysfakcji, lubię widzieć postępy i uśmiechy na twarzach moich podopiecznych. Największą radość czerpię z zajęć z dziećmi, zwłaszcza kiedy przez różnego rodzaju gry, zabawy i skojarzenia mogę nauczyć konkretnej techniki lub elementu. Rolki uważam za świetną formę aktywności i spędzania wolego czasu. Są także doskonałym sposobem na zwiedzanie miasta, czy spotkania ze znajomymi.

Natalia Mesjasz

Na rolkach jeżdżę od młodych lat, jednak kiedyś był to tylko środek transportu, dziś dzięki wspaniałemu zespołowi mam okazję się rozwijać i spełniać jako instruktor. Lubię wolność, jaką dają rolki, to jak można się porządnie zmęczyć oraz jakie widoki i miejsca można zobaczyć, jeżdżąc. Uczę, bo lubię widzieć radość, uśmiechy i zadowolenie podopiecznych w czasie i po zajęciach. To jakie postępy robią z lekcji na lekcje.

Jacek Ślipy

Swoją przygodę z hulajnogą zacząłem 8 lat temu. Byłem Riderem firmy Scootive. Na swoim koncie posiadam tricki, które zrobiłem jako pierwszy w Polsce. Jestem wielbicielem sportów wyczynowych, uzależnionym od adrenaliny. Jako dziecko poszukiwałem osoby, która prowadzi tego typu zajęcia. Chcę pokazać dzieciakom jak można bawić się tym sportem, mieć z tego fun i mega zajawkę.

Bartek Podgórski

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Z biegiem czasu zmieniałem dyscypliny sportów wraz ze zmieniającymi się zainteresowaniami i nowymi możliwościami. Drogę rozpoczynając się od piłki nożnej, idąc przez siatkówkę, koszykówkę, unihokej i siłownię, a kończąc na studiach wychowania fizycznego, gdzie sukcesywnie pogłębiam moją "sportową" wiedzę. Podczas całej przygody ze sportem brałem udział w licznych zawodach i turniejach, czemu nieustannie towarzyszyła magiczna adrenalina, którą chciałbym zarazić innych. Ważna jest dla mnie chęć pracy nad samym sobą, aby stawać się lepszym i być gotowym na każde wyzwanie.

Sekcje akrobatyczno-gimnastyczne

W strefie JUMP SPACE przygotowaliśmy dla Was 6 rodzajów sekcji. Zajęcia w ramach sekcji odbywają się regularnie, w grupach 6-15 osobowych. Zajęcia prowadzą profesjonalni trenerzy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem uczestników. Program zajęć dodatkowych powstał w oparciu o doświadczenie trenerów. Istnieje możliwość zapisu na zajęcia indywidualne. Sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy

Skoki na trampolinie dla osób początkujących:

Zajęcia dla osób zainteresowanych nauką pierwszych kroków w dziedzinie skoków na trampolinie.

Opis zajęć:

 • rozgrzewka, w której skład wchodzą ćwiczenia lekkoatletyczne i rozciąganie
 • przygotowanie techniczne i fizyczne
 • nauka podstawowych elementów akrobatycznych jak przewroty w przód i w tył, przerzuty bokiem i stania na rękach
 • nauka salto w przód i salta w tył na trampolinie
Freestyle na trampolinach:

Zajęcia dla osób które mają regularną styczność z trampoliną. Do naszych zajęć może dołączyć każdy kto samodzielnie jest w stanie wykonać podstawowe akrobacje na trampolinie (salto w przód czy w tył).

Opis zajęć:

 • rozgrzewka, w której skład wchodzą ćwiczenia lekkoatletyczne i rozciąganie
 • doskonalenie podstaw przygotowujących do dalszego rozwoju
 • nauka różnorodnych elementów na trampolinie
 • utrwalanie techniki potrzebnej do nabywania dalszych umiejętności
Tumbling:

Dla zwolenników skoków akrobatycznych na ścieżce mamy perfekcyjnie dopasowane zajęcia. Ta dziedzina sportu jest bardzo prestiżowa i bardzo przydatna w wielu różnych formach aktywności

Opis zajęć:

 • rozgrzewka, w której skład wchodzą ćwiczenia lekkoatletyczne i rozciąganie
 • ćwiczenia na skoczność i wzmocnienie mięśni
 • nauka salt z miejsca na AirTracku
 • przyswajanie techniki do elementów z rozbiegu takich jak przerzuty w przód i rundaki
 • nauka Fiflaków i łączenia ich z Rundakiem
Gimnastyka podstawy:

Zajęcia dla osób zainteresowanych gimnastyką, nauką pierwszych kroków w dziedzinie skoków na trampolinie i akrobacji gimnastycznych

Opis zajęć:

 • rozgrzewka, w której skład wchodzą ćwiczenia siłowe, poprawiające kondycję, sprawność fizyczną oraz gibkość.
 • nauka i doskonalenie podstaw przygotowujących do dalszego rozwoju
 • nauka różnorodnych elementów, salt, skoków gimnastycznych na trampolinie
 • nauka i utrwalanie techniki potrzebnej do nabywania dalszych umiejętności
 • nacisk na wzmocnienie i poprawę sprawności fizycznej
 • nauka pracy w zespole
Gimnastyka dla zaawansowanych:

Zajęcia dla osób, które miały już styczność z trampoliną. Do naszych zajęć może dołączyć każdy kto jest w stanie wykonać podstawowe akrobacje takie jak salto w przód.

Opis zajęć:

 • rozgrzewka, w której skład wchodzą ćwiczenia siłowe, poprawiające kondycję, sprawność fizyczną oraz gibkość
 • doskonalenie i poprawa techniki
 • nauka nowych elementów
 • nacisk na wzmocnienie i poprawę sprawności fizycznej
Akrobatyka:

Zajęcia skierowane do osób, które chcą poprawić swoją kondycję,wzmocnić korpus, nauczyć się elementów takich jak: salta.

Opis zajęć:

 • rozgrzewka w której skład wchodzą elementy siłowe by wzmocnić dynamikę wykonywania ćwiczeń jak i mobilnościowe do poprawy rozciągnięcia oraz zmniejszenia ryzyka kontuzji •
 • doskonalenie wzorców ruchowych elementów
 • nauka nowych elementów potrzebna do dalszego rozwoju
 • rozciąganie statyczne bądź ćwiczenia siłowe
Zajęcia ogólnorozwojowe:

Zajęcia skierowane do osób, które chcą rozwijać swoją sprawność fizyczną, a swoją energię zużyć w rozmaity sposób.

Opis zajęć:

 • rozgrzewka, w której skład wchodzą ćwiczenia lekkoatletyczne, koordynacyjne i rozciągające
 • ćwiczenia dla wzmocnienia mięśni i polepszenia postawy
 • ćwiczenia kondycyjne z wykorzystaniem trampolin i dostępnego sprzętu
 • ćwiczenia relaksacyjne wyciszające organizm na koniec zajęć.

Instruktorzy

Monika Wiśniewska

instruktor trampolin

Gimnastykę trenuję od 12 lat. To moja pasja – sens życia, sprawia mi ogromną radość. Daje mi ogromną satysfakcję i sprawia, że z uporem realizuję postawione cele. Ukształtowała we mnie takie cechy jak dyscyplina, ambicja, cierpliwość i odporność psychiczna. Na zajęciach stawiam na dobrą zabawę i zadowolenie uczestników z wykonanej pracy. Bardzo ważne jest dla mnie na zajęciach: bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój umiejętności, poprawa ogólnej sprawności fizycznej i umiejętność pracy w grupie. Poza gimnastyką, interesuje się dietetyką, uwielbiam też jeździć rowerem – lubię spędzać aktywnie wolny czas. W życiu najważniejsza jest dla mnie wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów, moja rodzina i przyjaciele. Uwielbiam pomagać innym ludziom i bardzo cenię sobie ludzi empatycznych.

Patrycja Filochowska

instruktor trampolin

Od dziecka uwielbiałam sport, każda forma aktywności fizycznej była dla mnie niesamowitą zabawą i dawała mi ogromną satysfakcję. Jako dziecko trenowałam karate, które nauczyło mnie dyscypliny i wytrwałości, a później moje serce skradł taniec i tak pozostało do teraz. Życie jest piękniejsze, gdy można przez nie przejść w rytmie ulubionej muzyki. Uwielbiam prowadzić zajęcia, ponieważ energia, jaką dają inni ludzie, jest nie do podrobienia. Radość w oczach dzieci i dorosłych napędza mnie do działania. W życiu stawiam na rozwój, poczucie satysfakcji ze sportu i relacji międzyludzkich. W ludziach uwielbiam otwartość i chęć do działania. W grupach sportowych najważniejszy jest dla mnie wzajemny szacunek, a na zajęciach skupiam się na radości moich podopiecznych, ich progresie fizycznym i mentalnym, a także na relacjach i integracji grupy.

Arina Rogawska

instruktor trampolin

Jestem entuzjastką akrobatyki i cheerleadingu z ponad 10-letnim doświadczeniem. Moje korzenie w tej dziedzinie sięgają dekady wstecz, a ta pasja stała się dla mnie sposobem życia. Mam na swoim koncie wiele osiągnięć, w tym tytuły mistrzyni Polski oraz wicemistrzyni świata w cheerleadingu sportowym. W 2022 roku miałam przyjemność reprezentować Polskę na mistrzostwach Świata w Orlando, zdobywając zaszczytny brązowy medal. Podczas moich zajęć priorytetem jest zapewnienie uczestnikom komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Jako cheerleaderka zdaję sobie sprawę, jak istotne jest zaufanie w grupie, dlatego dbam o stworzenie atmosfery wzajemnego wsparcia. Moim celem jest przekazanie jak największej ilości wiedzy oraz inspiracja do ciągłego rozwoju. Poza Space Parkiem, często możecie mnie spotkać na meczach AZS, gdzie tańczę w przerwach, dodając energii i koloru wydarzeniom sportowym.